بردن ضریب امنیتی ایران در حوزه اقتصاد از ثمرات حضور حداکثری در انتخابات سال۹۲ خواهد بود

بردن ضریب امنیتی ایران در حوزه اقتصاد از ثمرات حضور حداکثری در انتخابات سال۹۲ خواهد بود


امام جمعه موقت هرات،

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم  “حجت الاسلام غلام رضا محمودی”امام جمعه موقت هرات بابیان اینکه انتخابات ماه آینده مهمترین مسلئه کشور در این برهه از زمان است گفت:انتخابات خرداد ماه۹۲ دستاوردهای بزرگ داخلی و بین المللی را برای جمهوری اسلامی ایران رقم خواهد زد.

وی بابیان اینکه شرکت در انتخابات از اوجب واجبات است افزود:اگر ما درانتخابات دقیق و آنطور که مدنظر رهبری است رفتار کنیم و انتخاباتی پر شور با حضور حداکثری برگزار شود تحولات بزرگی در منطقه و جهان بین الملل رقم خواهد خورد.

حجت الاسلام محمودی بابیان اینکه حضور حداکثری در انتخابات مهمترین مطالبه رهبری است به بیان ثمرات مشارکت مردم در انتخابات پرداخت و گفت:اولین ثمره برگزاری انتخابات پرشور بالا بردن ضریب امنیتی ایران در حوزه اقتصاد خواهد بود.

وی افزود:دومین ثمره برگزاری پرشور انتخابات این است که نگاه دنیا وغرب را در اکثر مسائل به ما عوض می کند.

امام جمعه موقت هرات بابیان اینکه ما در همه مسائل زندگی و حتی انتخابات برای خود حجت داشته باشیم گفت:اگر خودمان دارای تشخیص باشیم خودمان و اگر نه با افراد مطمئن و صاحب فکر و قدرت تشخیص در مورد کاندیدای اصلح مشورت کنیم.

حجت الاسلام محمودی همچنین افراد و رسانه ها را به رعایت اخلاق در مورد کاندیدا ها و نگه داشتن حرمت افراد در انتخابات دعوت کرد.