برادر فلسطینی، نابودی اسرائیل حتمی است

برادر فلسطینی، نابودی اسرائیل حتمی است


راهپیمایی روز قدس در خاتم

 

راهپيمايي روز جهاني قدس با حضور امام جمعه ، فرماندار و آحاد مردم شهيد پرور شهرستان خاتم برگزار شد

مردم آگاه و همیشه در صحنه خاتم با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز قدس یکپارچه فریاد کشیدند: « ای رهبر آزاده، آماده‌ایم آماده ».

به گزارش روابط عمومي فرمانداري خاتم ، راهپیمایی روز جهانی قدس که نشانه حركتي عظیم و موجب یادآوری درد و رنج مردم مظلوم فلسطین و غیرانسانی بودن رفتار صهیونیست‌ها در فلسطین برای مردم مناطق مختلف جهان است، با شکوه تمام در شهرستان خاتم  و دیگر مناطق این شهرستان از جمله بخش مروست و دهستان چاهك برگزار شد.

بی‌شک امروز فریادهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل به عنوان یک هدف انقلابی در جامعه نهادینه شده و بزودی رژیم صهیونیستی به واسطه این فریادها برای همیشه از صحنه روزگار محو و نابود می‌شود.

حضور گسترده مردم روزه‌دار و شهیدپرور خاتم در راهپیمایی روز قدس در آخرین جمعه ماه پربرکت رمضان و اعلام انزجار از سیاست‌های جنگ‌طلبانه رژیم صهیونیستی و کشتار بی‌رحمانه کودکان و زنان فلسطینی، در جاي ، جاي ميهن عزيزمان ايران اسلامي ، به‌طور قطع سبب افزایش روحیه مقاومت در بین مردم فلسطین و ایجاد دلهره بین صهیونیست‌ها می‌شود.

مسئولان برگزاری این راهپیمایی در خاتم، از چند روز قبل با برنامه‌ریزی‌های مختلف، بستر و تمهیدات لازم برای حضور یکپارچه مردم در راهپیمایی آخرین جمعه ماه رمضان را به‌خوبی فراهم آورده‌اند.

این راهپیمایی در شهر هرات از ساعت 11 و 45 دقیقه صبح پس از قرائت آیاتی از کلام‌الله مجید و بانگ الله اكبر  از محل میدان جمهوري اسلامي آغاز شد که مسیر آن از میدان جمهوري اسلامي ، خيايان امام خمینی(ره)و مسجد جامع هرات بود.

مردم خاتم در این راهپیمایی با سردادن شعارهای «الله اکبر»، «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «ای رهبر آزاده، آماده‌ایم آماده»، «با پرچم ولایت برخیز ای دلاور، نابودی اسرائیل حتمی است ای برادر»، «پایان لحظه‌های غمگین رسید، روز رهایی فلسطین رسید»، «هنگام پیروزی ما می‌رسد، آزادی قدس فرا می‌رسد»، «امروز روز قدس و روز دین است، تجلی قدرت مسلمین است»، «در آخرین جمعه ماه صیام، زنده شده دوباره یاد امام»، «امروز روز مرگ استکبار است، پیروزی اسلام آشکار است»، «راه امام و شهدا وحدت است، پیروی از رهبری امت است»، «با لطف حق اسلام پاینده است، راه امام و شهدا زنده است»، «آمریکا اسرائیل این آخرین پیام است، سپاه اسلامیان آماده قیام است»، «روز جهانی قدس، یوم‌الله یوم‌الله»، «رژیم اشغالگر فلسطین، باید شود محو ز روی زمین» و... پشتیبانی و اطاعت محض خود از ولایت فقیه، انزجار خود از استکبار جهانی و در رأس آن آمریکا و رژیم صهیونیستی و حمایت خود از تمام مظلومان دنیا به ویژه مردم ستم‌دیده کشور فلسطین را اعلام کردند.

دستاوردهای ابتکار حضرت امام خمینی(ره) در نامگذاری این روز بزرگ، امروزه منجر به بیداری و هوشیاری جهانی و تشکیل جبهه فراگیر مقاومت و اعتراض علیه رژیم منفور و نامشروع صهیونیستی در اقصی نقاط جهان شده است.

به درستی که روز قدس، روز اسلام و روز پیروزی حق بر باطل و روز وحدت و اتحاد و یکپارچگی صفوف مسلمین و ادای حق و دفاع از مظلومان عالم است که هر سال پرشورتر از سال قبل برگزار می‌شود.

در انتهای مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس طی قطعنامه‌ای، اسراییل نماد ظلم، تجاوز، غصب و اشغالگری و منشأ بحران و ناامنی در سطح منطقه و جهان اعلام شد و تاکید شد که جهان اسلام در هیچ شرایطی، رژیم جعلی صهیونیستی را به رسمیت نمی‌شناسد.

مردم دارالمؤمنین خاتم پس از راهپيمايي در مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه که به امامت حجت‌الاسلام والمسلمين محمد رضايي امام جمعه هرات برگزار ‌شد، شركت نمودند .