بخش مروست آماده برگزاري انتخاباتي با شكوه مي باشد

بخش مروست آماده برگزاري انتخاباتي با شكوه مي باشد


نصرت ا... قانع بخشدار مروست :

نصرت ا... قانع بخشدار مروست در جلسه انتخاب معتمدين اصلي و علي البدل آن بخش با اشاره به تامين امكانات و لوازم مورد نياز و ... جهت برگزاري انتخابات تصريح كرد الحمدا...  با برنامه ريزيهاي انجام شده بر اساس برنامه هاي زمانبندي ابلاغي از سوي ستاد انتخابات كشور بخش مروست  آماده برگزاري انتخابات نهمين دوره مجلس شوراي اسلامي است .

وي در ادامه افزود مردم ولايت مدار و مومن بخش مروست همانند گذشته با عمل به فرامين مقام معظم رهبري ( مدظله العالي ) و با هوشياري كامل در انتخابات مجلس شوراي اسلامي شركت خواهند كرد و با هوشياري كامل فرد مورد نظر خود را انتخاب و به تمامي نقشه هاي شوم دشمنان نظام عليه جمهوري  اسلامي ايران قاطعانه پاسخ خواهند داد .

قانع در پايان با اشاره به اهميت حضور حداكثري مردم در انتخابات اظهار داشت انشاا... معتمدين اين بخش  با تمام توان خود در تشويق مردم جهت حضور حداكثري در انتخابات تلاش نمايند اگر چه مردم اين بخش در تمامي صحنه ها حاضر و مطمئنا در اين حماسه بزرگ نيز نقش خود را به خوبي ايفا خواهند كرد .

در پايان اين جلسه از مجموع 26 نفر معتمد حاضر در جلسه 16 نفر كانديد عضويت در هيات اجرائي آن بخش شدند كه از اين مجموع 8نفر به عنوان اعضاي اصلي و 5نفر به عنوان اعضاي علي البدل  هيات اجرائي حوزه فرعي بخش مروست انتخاب شدند .