شناسه : 30303093

بخشدار مرکزی خاتم: آمادگی دهیاران خاتم جهت هرگونه خدمات رسانی به مسافران نوروزی


بخشدار مرکزی خاتم در جلسه دهیاران روستاهای بخش مرکزی خاتم و کمیته امور دهیاریهای ستاد هماهنگی خدمات سفر گفت:دهیاران شهرستان خاتم جهت هرگونه خدمات رسانی به مسافران نوروزی آمادگی دارند. به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم؛ در این جلسه جواد میربهبودی با اشاره به اینکه سال 93 سالی موفق و پربرکت برای روستاهای بخش مرکزی بود به بیان عملکرد بخشداری در این سال پرداخت.   وی اضافه کرد: بیشترین اقدامات صورت گرفته در حوزه عمران روستایی می باشد و تمام این اقدامات را مرهون حمایتهای بی دریغ فرماندار، مدیرکل امور روستایی و همکاری ادارات ومشارکت دهیاران می باشیم. میربهبودی همچنین از همه مسئولین ودهیاران در کمک به توسعه عمران وآبادانی روستاها تشکر و قدردانی کرد. بخشدار مرکزی خاتم همچنین با تاکید بر آمادگی دهیاران در ارائه بهترین خدمات به مسافران نوروزی در سطح روستاها، شرح وظایف کمیته امور دهیاریها و ستاد هماهنگی خدمات سفر در سال 94 را بیان کرد و از دهیاران خواست ضمن نظارت در اجرای خدمات رسانی مطلوب به مهمانان نوروزی، هماهنگی لازم رابا سایر کمیته های مختلف ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان داشته باشند و از اقداماتی که در این ایام صورت می گیرد مستندسازی نمایند. جواد میربهبودی اظهار داشت: دهیاران برای سال 94 در راستای رفع مسائل و مشکلات در روستاها برنامه ریزی کنند و طبق برنامه به پیش بروند. در ادامه این جلسه دهیاران، مسئول مالی دهیاریها و مدیر عامل شرکت دهیاران گزارشی از عملکرد یکساله ارائه و در این خصوص از بخشدار مرکزی تشکرکردند. گفتنی است در پایان این جلسه هدایایی به دهیاران شهرستان خاتم تقدیم و از آنها تقدیر به عمل آمد.

بخشدار مرکزی خاتم در جلسه دهیاران روستاهای بخش مرکزی خاتم و کمیته امور دهیاریهای ستاد هماهنگی خدمات سفر گفت:دهیاران شهرستان خاتم جهت هرگونه خدمات رسانی به مسافران نوروزی آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم؛ در این جلسه جواد میربهبودی با اشاره به اینکه سال 93 سالی موفق و پربرکت برای روستاهای بخش مرکزی بود به بیان عملکرد بخشداری در این سال پرداخت.

 وی اضافه کرد: بیشترین اقدامات صورت گرفته در حوزه عمران روستایی می باشد و تمام این اقدامات را مرهون حمایتهای بی دریغ فرماندار، مدیرکل امور روستایی و همکاری ادارات ومشارکت دهیاران می باشیم.

میربهبودی همچنین از همه مسئولین ودهیاران در کمک به توسعه عمران وآبادانی روستاها تشکر و قدردانی کرد.

بخشدار مرکزی خاتم همچنین با تاکید بر آمادگی دهیاران در ارائه بهترین خدمات به مسافران نوروزی در سطح روستاها، شرح وظایف کمیته امور دهیاریها و ستاد هماهنگی خدمات سفر در سال 94 را بیان کرد و از دهیاران خواست ضمن نظارت در اجرای خدمات رسانی مطلوب به مهمانان نوروزی، هماهنگی لازم رابا سایر کمیته های مختلف ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان داشته باشند و از اقداماتی که در این ایام صورت می گیرد مستندسازی نمایند.

جواد میربهبودی اظهار داشت: دهیاران برای سال 94 در راستای رفع مسائل و مشکلات در روستاها برنامه ریزی کنند و طبق برنامه به پیش بروند.

در ادامه این جلسه دهیاران، مسئول مالی دهیاریها و مدیر عامل شرکت دهیاران گزارشی از عملکرد یکساله ارائه و در این خصوص از بخشدار مرکزی تشکرکردند.

گفتنی است در پایان این جلسه هدایایی به دهیاران شهرستان خاتم تقدیم و از آنها تقدیر به عمل آمد.آدرس کوتاه :