بخشدار مركزي

بخشدار مركزيبه گزارش روابط عمومي فرماندار ي خاتم " جواد مير بهبودي بخشدار مركزي خاتم " اعلام داشت با توجه به نقش روستائيان و عشاير در پيروزي انقلاب اسلامي ايران و به منظور تجليل از عشاير روستاهاي بخش مركزي خاتم و گراميداشت ايام ا... دهه مبارك فجر جشني بزرگ با مسئوليت جهاد كشاورزي و همكاري بخشداري ،آموزش و پرورش ، شوراها و دهياران در مركز روستاي چاهك برگزار گرديد .

ايشان خاطر نشان كرد معاون سياسي امنيتي استاندار قبل از ورود به مراسم مورد استقبال گرم ، صميمي و بي نظير مردم دهستان چاهك قرار گرفت .در اين مراسم رئيس سازمان جهاد كشاورزي و معاونين ايشان ،  مدير عامل صندوق بيمه روستايي عشايري استان ، سرپرست فرمانداري و مسئولين شهرستان و اهالي و عشاير روستاهاي بخش مركزي حضور داشتند.

در اين جشن بخشدار مركزي ضمن خير مقدم خدمت مدعوين و تبريك ايام ا... دهه مبارك فجر از حضور سبز و پربركت معاون سياسي امنيتي استاندار و هيات همراه تقدير و تشكر نمودند و با برشمردن دستاوردهاي انقلاب اسلامي در طول سي و پنج سال اخير در روستاها و مناطق محروم كشور گزارشي از وضعيت بخش مركزي در قبل از انقلاب و مقايسه آن با بعد از انقلاب ارائه وسپس مسائل و مشكلات عمده را مطرح و با اشاره به توجه خاص دولت تدبير و اميد به روستاها و مناطق محروم كشور خواستار حمايت بيشتر مسئولين استاني در راستاي  ادامه توسعه و پيشرفت شهرستان محروم خاتم و بخش مركزي شدند

بخشدار مركزي خاطر نشان كرد پس از پايان اين مراسم معاون سياسي امنيتي استاندار از پمپ بنزين در حال احداث چاهك بازديد و سپس با حضور پر خيرو بركت ايشان 18 پروژه در بخش كشاورزي (گلخانه ،مرغداري و...) افتتاح گرديد .