شناسه : 29556187

با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد از دارنده دیپلم افتخار جشنواره بین‌المللی انجمن هنری «نوا زاگورا» کشور بلغارستان در خاتم تقدیر شد


با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد از عرفان فلاحتی خواه کودک 10 ساله از مروست دارنده دیپلم افتخار شانزدهمین مسابقه بین‌المللی نقاشی کودکان انجمن هنری «نوا زاگورا» کشور بلغارستان با اهدای لوح تقدیر قدردانی شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم؛ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در این مراسم گفت: با شناختی که از شهرستان خاتم داشتم برایم همیشه جای حسرت بود که شهرستان خاتم سرشار از استعدادها مخصوصأ در زمینه های هنری و ورزشی است اما امکانات در آن محدود می باشد. دکتر محمد علی طالبی اظهار داشت: اگر امکاناتی که در شهرستانهای دیگر استان وجود دارد در این شهرستان وجود داشت بی شک شهرستان خاتم حرفهای زیادی برای گفتن داشت. این مقام مسئول اظهار داشت: امید داریم  با کمک به این شهرستان به رشد و شکوفایی این استعدادها کمک کنیم .

با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد از عرفان فلاحتی خواه کودک 10 ساله از مروست دارنده دیپلم افتخار شانزدهمین مسابقه بین‌المللی نقاشی کودکان انجمن هنری «نوا زاگورا» کشور بلغارستان با اهدای لوح تقدیر قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم؛ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در این مراسم گفت: با شناختی که از شهرستان خاتم داشتم برایم همیشه جای حسرت بود که شهرستان خاتم سرشار از استعدادها مخصوصأ در زمینه های هنری و ورزشی است اما امکانات در آن محدود می باشد.

دکتر محمد علی طالبی اظهار داشت: اگر امکاناتی که در شهرستانهای دیگر استان وجود دارد در این شهرستان وجود داشت بی شک شهرستان خاتم حرفهای زیادی برای گفتن داشت.

این مقام مسئول اظهار داشت: امید داریم  با کمک به این شهرستان به رشد و شکوفایی این استعدادها کمک کنیم.آدرس کوتاه :