با حضور فرماندار و كليه مسئولين اجرايي جلسه برنامه ريزي هفته دولت در شهرستان خاتم برگزار شد.

با حضور فرماندار و كليه مسئولين اجرايي جلسه برنامه ريزي هفته دولت در شهرستان خاتم برگزار شد.سيد ناصر امامي فرماندار شهرستان ضمن آرزوي قبولي طاعات و عبادات در ماه مبارك رمضان و آرزوي سلامتي براي مقام عظمي ولايت تصريح كرد انقلاب اسلامي دستاوردهاي زيادي را داشته است اخيراً  مراسم رونمايي از هواپيماي بدون سرنشين توسط رياست جمهور و همچنين سوخت گذاري نيروي اتمي بوشهر را داشتيم كه اين نشانه عزم راسخ جوانان اين مرزو بوم است و اين موفقيتها قطعاً قلب امام زمان را شاد خواهد نمود اميدواريم  رهبري حضرت آقا ختم شود به ظهور امام زمان (عج) و همه در ركاب ايشان به شهادت برسيم . ياد و خاطره شهيدان رجايي و باهنر را گرامي مي داريم شهيداني كه از بطن مردم بودند مهمترين ويژگي شهيد رجايي مردمي بودن ايشان بود و خدا را شكر مي كنيم كه چند سال است شاهد رياست جمهوري مردمي رجايي گونه هستيم و مي گويد اگر انرژي اتمي حق شماست حق ما هم است و اين گفته تمام دنيا را به اين نيرو كه حق آنهاست سوق خواهد داد بنده از كليه مسئولين شهرستان تقدير و تشكر مي نمايم كه طي يكسال گذشته فعاليتهاي خوبي را در شهرستان و در خدمت مردم انجام دادند شهرستان در برنامه هاي مختلف طي دو سال مقام اول را داشته است در بحث ستاد دهه فجر ، ستاد الگوي مصرف وستاد سفر، در حوزه سواد آموزي رتبه اول را كسب نمود  در حوزه جرم و جنايت كمترين جرائم را داشتيم نمايشگاه هفته دولت اين شهرستان برگزيده اعلام شدشما  خود همه تلاشهاي انجام شده را در جريان هستيد و الحمدا... كارهاي خوبي در شهرستان انجام شده و اميدواريم همه كارها فقط براي رضاي خداوند متعال باشد و انشاءا... كليه مديران نسبت به ارائه خدمات خود در هفته دولت از هر طريق ممكن اقدام نمايند.

فرماندار در ادامه افزود دشمن از هيچ چيز نمي تواند بهره برداري كند جز از اختلافات داخلي  كه الحمدا... همه چيز به خوبي پيش مي رود و هر چند مشكلاتي و تحريمهايي است اما ما در طي دوران انقلاب نشان داديم كه اين تحريمها را با موفقيت پشت سر گذاشته و شاهد موفقيتهايي هستيم كه بدست جوانان خودمان انجام و دنيا را به حيرت در آورده است و اينها درسهايي است كه بايد به آن توجه شود و انشاءا...همانند گذشته شاهد پيروزي در ساير زمينه ها باشيم .

در ادامه عطائي بخشدار مركزي نيز ضمن آرزوي قبولي طاعات و عبادات و گراميداشت شهادت شهيدان رجايي و باهنر و آغاز هفته دولت و دستورالعمل بزرگداشت هفته دولت را قرائت نمودند.

جناب سرهنگ عطايي فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه نيز ضمن گراميداشت سالروز شهادت شهيدان رجايي و باهنر با اشاره به سخنان اخير مقام معظم رهبري (مدظله العالي)تصريح كرد الحمدا... جمهوري اسلامي ايران در سي و يك سال فعاليت خود خدمات بسيار خوبي را به مردم ارائه نموده و به تعبير مقام معظم رهبري (مدظله العالي)در دولت نهم و دهم اين خدمات بسيار بيشتر انجام شده است و انشاءا... اين خدمات را قدر نموده و در خدمت به مردم از هيچ كوششي دريغ نورزيم .

در پايان كليه اعضاء نظرات و پيشنهادات خود را ارائه و پس از بحث و بررسي تصميماتي به شرح ذيل اتخاذ گرديد:

 

  مقرر گرديد كليه ادارات شهرستان نسبت به نصب پارچه ، بنر ، پرچم در سردرب ادارات و درج جملاتي در سربرگ نامه هاي اداري اقدام لازم معمول نمايند.

مقرر گرديد شهرداري هرات نسبت به تعويض پرچمهاي ميادين شهر و نصب پارچه در سطح شهر در رابطه با هفته دولت اقدام لازم معمول نمايد .

مقرر گرديد ناحيه مقاومت بسيج سپاه برنامه ريزي بازديد از خانواده شهداي هفته دولت را معمول و زمان اجراي برنامه را به فرمانداري اعلام نمايد .

مقرر گرديد كليه ادارات عملكرد يكساله خود را به فرمانداري ارائه نمايند.

مقرر گرديد خبرنگار صدا و سيما برنامه ريزي نمايد تا از مديران شهرستان مصاحبه و گزارش اقدامات انجام شده را از آن طريق اطلاع رساني نمايد .

مقرر گرديد اداره تبليغات اسلامي با همكاري فرمانداري نسبت به برگزاري گراميداشت شهيدان رجايي و باهنر و قرائت قرآن كريم در عصر روز دوشنبه مورخ 8/6/89 از ساعت 5/6 عصر در محل مسجد جامع اقدام نمايد و در اين خصوص مقرر شد اداره تامين اجتماعي نسبت به پذيرايي مختصر در زمان افطار و اداره آموزش و پرورش تداركات لازم را در اين خصوص معمول نمايند.

مقرر شد اداره ارشاد اسلامي با همكاري اداره فني و حرفه اي مراسم شب شعري را در شنبه شب مورخ 6/6/89 در محل اداره فني و حرفه اي برنامه ريزي نمايد.

مقرر گرديد ادارات از كارمندان بازنشسته خود تجليل نمايند.

مقرر گرديد كليه اداراتي كه داراي پروژه عمراني قابل افتتاح مي باشند آمادگي خود را جهت افتتاح رسمي آن پروژه داشته تا بر اساس اعلام فرمانداري و با حضور يكي از مقامات استان (استاندار و يا معاونين ايشان ) پروژه ها افتتاح گردد.

 مقرر گرديد در جلسه اي از كارمندان و دستگاههاي برتر شهرستان تجليل گردد.

 مقرر گردد اداره تبليغات اسلامي نسبت به اطلاع رساني هفته دولت و ارائه گوشه اي از اقدامات دولت در شهرستان توسط روحانيون اقدام لازم معمول نمايد .

 مقرر گرديد كليه ادارات در محل آن اداره نمايشگاهي از عملكرد خود را در معرض ديد عموم قرار دهند.

 مقرر گرديد اداره فرهنگ وارشاد اسلامي نسبت به برگزاري نمايشگاه كتاب اقدام لازم معمول نمايد.

 مقرر گرديد بنياد شهيد و امور ايثارگران با همكاري ناحيه مقاومت بسيج  سپاه نسبت به غبارروبي گلزار شهدا در روز پنج شنبه مورخ 4/6/89 برنامه ريزي لازم معمول نمايد .

 مقرر شد اداره تربيت بدني نسبت به برگزاري مسابقات ورزشي در رشته هاي مختلف بين كارمندان دولت اقدام لازم معمول نمايد .

 مقرر گرديد كميته امداد نسبت به جمع آوري كمكهاي داوطلب به كارمندان دولت به ايتام اقدام لازم معمول نمايد همچنين آن اداره همايش ويژه اي با حضور مددجويان و مديران شهرستان برنامه ريزي و اجرا نمايد .

 مقرر شد شبكه بهداشت ودرمان نسبت به ويزيت رايگان بيماران در يكي از روزهاي هفته دولت اقدام لازم معمول نمايد ضمناً در اين خصوص اطلاع رساني لازم نيز معمول گردد.

 مقرر گرديد اداره مخابرات شهرستان نسبت به ارائه پيام هاي كوتاه به مناسبت هفته دولت و گزارش اقدامات انجام شده اقدام لازم معمول نمايد .

 مقرر شد اداره بهزيستي شهرستان نسبت به برپايي ضيافت افطاري با حضور مددجويان و مديران دستگاههاي اجرايي شهرستان اقدام لازم معمول نمايد .

 مقرر گرديد اداره كتابخانه عمومي شهرستان نسبت به عضويت رايگان كارمندان و اعضاي خانواده آنها در هفته دولت اقدام لازم معمول و نتيجه را به فرمانداري اعلام نمايد .

 

روابط عمومي فرمانداري خاتم