با حضور فرماندار و رئيس سازمان بسيج سازندگي استان و هيئت همراه اردوي جهادي بسيج دانشجويان دانشگاه يزد در روستاي شهرياري آغاز شد .

با حضور فرماندار و رئيس سازمان بسيج سازندگي استان و هيئت همراه اردوي جهادي بسيج دانشجويان دانشگاه يزد در روستاي شهرياري آغاز شد .سيد ناصر امامي فرماندار شهرستان در اين مراسم ضمن عرض خير مقدم به كليه حاضرين تصريح كرد : بسيج سازندگي به منظور ارائه خدمات در زمينه هاي مختلف فرهنگي  ، عمراني و  غيره و به دستور مقام معظم رهبري مدظله العالي تشكيل و بيشتر فعاليتهاي خود را در مناطق محروم متمركز نموده است و شهرستان خاتم از محرومترين شهرستانهاي استان محسوب و به همين لحاظ خواستار فعاليت بيشتر اين نيروي توانمند و ارزشي در اين منطقه مي باشيم. و انشاءا... در اين اردوي ده روزه شاهد فعاليتهاي موثر فرهنگي ، آموزشي و ... اين عزيزان در روستاي محروم شهرياري و روستاهاي همجوار باشيم و در پايان اردو نتايج خوبي را از نيازها و كمبودها ي اين روستاها حاصل نماييم .

فرماندار در ادامه افزود : در سال گذشته بسيج سازندگي در ساير روستاها و دهستانهاي اين شهرستان خدمات خوبي را در زمينه هاي فرهنگي ، بهداشتي و عمراني انجام داده كه جا دارد از خدمات اين عزيزان تقدير و تشكر نمائيم و انشاءا... در سالجاري نيز در غالب ستاد اوقات فراغت شاهد خدمات اين عزيزان در عرصه هاي مختلف بخصوص عمراني باشيم . و ادارات شهرستان نيز تا حد ممكن از اجراي اين اردو ها حمايت خواهند نمود .

در پايان جناب سرهنگ حكيم آباديان رئيس سازمان بسيج سازندگي استان ضمن تشكر از حمايتهاي انجام شده در جهت برگزاري اين اردوها تصريح كرد بسيج با اقتدار در زمينه هاي مختلف فرهنگي و عمراني در خدمت مردم است و تاكنون در جهت رفع محروميتها و توسعه اين مناطق فعاليتهاي خوبي در ساير مناطق كشور انجام داده و در اين منطقه محروم نيز در حد توان و تا حد نياز آماده هر گونه همكاري مي باشد .

 

گزارش تصويري افتتاحيه اردوي جهادي بسيج دانشجويي دانشگاههاي يزد - روستاي شهرياري عليا - دهستان چاهك شهرستان خاتم

روابط عمومي فرمانداري شهرستان خاتم