شناسه : 25822909

با حضور فرماندار خاتم، نشست شورای مدیران مدارس آموزش و پرورش مروست برگزار شد


با حضور فرماندار شهرستان خاتم شورای مدیران مدارس آموزش و پرورش با هدف بررسی مسائل و مشکلات آموزشی در مروست برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم در این نشست محمد زاده رحمانی گفت: آموزش یک مسئله بسیار با اهمیت است و با تمام توان باید در این راه تلاش بکنیم. فرماندار شهرستان با توجه به بیان مشکلات آموزشی در شهر مروست قول مساعدت و همکاری در زمینه های زیادی را داد. زاده رحمانی در پایان توصیه هایی به مدیران مدارس داشت و آموزش اصولی و صحیح، مشارکت اولیاء و هزینه کرد آنها برای تحصیل با کیفیت فرزندانشان، برگزاری کلاس های فوق برنامه، تبادل نظر با شهرستان های موفق و مشاوره تحصیلی را از جمله نیازهای امروز آموزش و پرورش مروست ذکر کرد.  در ابتدای این نشست مدیر آموزش و پرورش مروست به کمبود سرانه آموزشی در شهر مروست اشاره کرد و گفت : با توجه به خشکسالی ها و کاهش درآمد خیرین مدرسه ساز، در این شهر تعدادشان کاهش یافته است. یزدانی کمبود دبیران تخصصی در بخش علوم پایه ،سوخت مدارس ،کمک به دانش آموزان نیازمند و کمبود هزینه در بخش المپیاد ورزشی را بعنوان برخی از مشکلات آموزشی این شهرستان عنوان کرد. گفتنی است این نشست با حضور فرماندار شهرستان خاتم ، مدیر آموزش و پرورش مروست و جمعی از مسئولین این شهر برگزار شد.

با حضور فرماندار شهرستان خاتم شورای مدیران مدارس آموزش و پرورش با هدف بررسی مسائل و مشکلات آموزشی در مروست برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم در این نشست محمد زاده رحمانی گفت: آموزش یک مسئله بسیار با اهمیت است و با تمام توان باید در این راه تلاش بکنیم.

فرماندار شهرستان با توجه به بیان مشکلات آموزشی در شهر مروست قول مساعدت و همکاری در زمینه های زیادی را داد.

زاده رحمانی در پایان توصیه هایی به مدیران مدارس داشت و آموزش اصولی و صحیح، مشارکت اولیاء و هزینه کرد آنها برای تحصیل با کیفیت فرزندانشان، برگزاری کلاس های فوق برنامه، تبادل نظر با شهرستان های موفق و مشاوره تحصیلی را از جمله نیازهای امروز آموزش و پرورش مروست ذکر کرد.

 در ابتدای این نشست مدیر آموزش و پرورش مروست به کمبود سرانه آموزشی در شهر مروست اشاره کرد و گفت : با توجه به خشکسالی ها و کاهش درآمد خیرین مدرسه ساز، در این شهر تعدادشان کاهش یافته است.

یزدانی کمبود دبیران تخصصی در بخش علوم پایه ،سوخت مدارس ،کمک به دانش آموزان نیازمند و کمبود هزینه در بخش المپیاد ورزشی را بعنوان برخی از مشکلات آموزشی این شهرستان عنوان کرد.

گفتنی است این نشست با حضور فرماندار شهرستان خاتم ، مدیر آموزش و پرورش مروست و جمعی از مسئولین این شهر برگزار شد.آدرس کوتاه :