شناسه : 23119634

بازدید فرماندار خاتم از احداث پروژه میدان ورودی دهستان چاهک


در سومین روز از ایام ا.. دهه مبارک فجر فرماندار شهرستان خاتم از پروژه در دست احداث میدان ورودی دهستان چاهک بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خاتم طراحی و نقشه برداری احداث میدان ورودی از آذر ماه سال جاری آغاز و عملیات اجرایی آن نیز از دیماه شروع شده است. گفتنی است این پروژه هم اکنون در مراحل پایانی می باشد و قرار است در ایام ا.. دهه فجر با سایر پروژه های قابل افتتاح در سطح شهرستان با حضور مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح و به بهره برداری برسد. شایان ذکر است این پروژه با همت فرماندار , بخشدار مرکزی, دهیاری و شورای اسلامی خاتم از محل اعتبارات دهیاری با مبلغی افزون بر 2000 میلیون ریال در حال اجراء می باشد. خاطرنشان می گردد در ادامه این بازدید محمد زاده رحمانی از اجرای پروژه آسفالت جاده بختیاری-باغ معدن که از دیگر پروژه های قابل افتتاح در این ایام می باشد نیز بازدید کردند.

در سومین روز از ایام ا.. دهه مبارک فجر فرماندار شهرستان خاتم از پروژه در دست احداث میدان ورودی دهستان چاهک بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خاتم طراحی و نقشه برداری احداث میدان ورودی از آذر ماه سال جاری آغاز و عملیات اجرایی آن نیز از دیماه شروع شده است.
گفتنی است این پروژه هم اکنون در مراحل پایانی می باشد و قرار است در ایام ا.. دهه فجر با سایر پروژه های قابل افتتاح در سطح شهرستان با حضور مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح و به بهره برداری برسد.
شایان ذکر است این پروژه با همت فرماندار , بخشدار مرکزی, دهیاری و شورای اسلامی خاتم از محل اعتبارات دهیاری با مبلغی افزون بر 2000 میلیون ریال در حال اجراء می باشد.
خاطرنشان می گردد در ادامه این بازدید محمد زاده رحمانی از اجرای پروژه آسفالت جاده بختیاری-باغ معدن که از دیگر پروژه های قابل افتتاح در این ایام می باشد نیز بازدید کردند.


آدرس کوتاه :