شناسه : 158900408

بازدید سرزده سرپرست فرمانداری خاتم از ادارات شهرستان


میربهبودی سرپرست فرمانداری شهرستان خاتم در حاشیه بازدیدهااعلام نمود :سرکشی سرزده از دستگاه‌های اجرایی با هدف ارتقای کیفیت خدمات به ارباب رجوع‌ ومردم انجام می شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم: میربهبودی سرپرست فرمانداری به همراه سالاری رئیس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاتم ضمن بازدید سرزده از تعدادی ادارات و بانک‌های شهرستان  گفت:با توجه به شیوع موج دوم کرونا ویروس در شهرستان تمامی ادارات مؤظف هستند پروتکل های بهداشتی را بیش از گذشته رعایت نمایند و شبکه بهداشت ودرمان  نیز مکلف است عملکرد تمامی دستگاه های دولتی،بانک‌ها ودفاترپیشخوان در این حوزه را رصد کند.

میربهبودی در بازدید از واحد‌های مختلف این ادارات از نحوه عملکرد مدیران و پرسنل ادارات در زمینه رعایت پروتکل های بهداشتی و نظم اداری، مشکلات و کاستی های ادارات، برخورد با مراجعین و میزان رضایتمندی ارباب رجوع اطلاع پیدا کرد و تکریم ارباب رجوع را اولویت اول همه ادارات شهرستان  جهت بهبود خدمات رسانی به مردم شهرستان عنوان کرد.

وی هدف از سرکشی‌های سرزده را ارزیابی نقاط قوت و ضعف بخش‌های مختلف خدمات‌دهی ادارات دولتی به مردم در شهرستان و آگاهی از مشکلات بیان کرد و اظهارداشت: فرمانداری در جهت صیانت از حقوق شهروندی و افزایش کیفیت خدمات دستگاه های دولتی به مردم سرکشی سرزده از تمامی ادارت شهرستان را در دستور کار خود دارد.
آدرس کوتاه :