بازدید زاده رحمانی، فرماندار خاتم از مدارس دهستان ترکان و هرابرجان

بازدید زاده رحمانی، فرماندار خاتم از مدارس دهستان ترکان و هرابرجانزاده رحمانی، فرماندار خاتم به اتفاق فلاحتی، بخشدار و یزدانی، رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه مروست در مراسم صبحگاه دبیرستان شبانه روزی سیدالشهداء (ع) ترکان و هرابرجان حضور یافت.

سپس طی نشستی با مسئولین و معلمین این دبیرستان به بررسی مسائل و مشکلات این دبیرستان پرداخت.وی با اشاره به اینکه این مدرسه، شبانه روزی بوده و دانش آموزان روستایی اقصی نقاط شهرستان هم زمان با تحصیل در همین مکان نیز سکونت دارند، بر برگزاری کلاسهای فوق برنامه و همچنین انجام مسابقات ورزشی در آن تاکید و نسبت به تامین سیمان مورد نیاز ترمیم میدان ورزشی و همچنین تهیه وسایل ورزشی دبیرستان قول مساعد داد.

سپس فرماندار از مدرسه راهنمایی شبانه روزی دخترانه ام السلمه بازدید و طی نشستی با اولیاء مدرسه به بررسی مسائل و مشکلات این مرکز شبانه روزی پرداخت.

در حاشیه این بازدید، زاده رحمانی طی تماس با یکی از خیرین یزدی نسبت به تهیه یک سری از اقلام مورد نیاز دانش آموزان این مدرسه اقدام و همچنین در تماس با محمدی، مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان مقرر گردید از ابتدای سال آینده نسبت به احداث ساختمان سرایداری این واحد آموزشی اقدام گردد.

بازدید از کتابخانه عمومی امام علی (ع) ترکان و هرابرجان از دیگر برنامه های فرماندار و هیئت همراه در این بازدید بود.