شناسه : 339692

بازديد فرماندار خاتم ازبيمارستان ايت الله خاتمي به مناسبت روز پزشك


  به گزارش روابط عمومي فرمانداري خاتم" محمدعلي شاه حسيني" فرماندار خاتم به همراه امام جمعه شهر هرات و رئيس شبكه بهداشت در روز پزشك از بيمارستان آيت الله خاتمي بازديد ، و ضمن عرض تبريك روز پزشك و تقدير و تشكر از زحمات بي دريغ پزشكان ، از بخش هاي مختلف بيمارستان ديدن نموده و از نزديك در جريان مسائل و مشكلات اين قشر پرتلاش قرار گرفت . ايشان با بيان اينكه   پزشكان با وجود مشكلات موجود با تلاش شبانه روزي درحال خدمت به مردم اين شهرستان هستند و از هيچ كمكي فروگذار نميكنند خواستار رسيدگي به درخواست ها و حل مشكلاتشان شدند.    

 

به گزارش روابط عمومي فرمانداري خاتم" محمدعلي شاه حسيني" فرماندار خاتم به همراه امام جمعه شهر هرات و رئيس شبكه بهداشت در روز پزشك از بيمارستان آيت الله خاتمي بازديد ، و ضمن عرض تبريك روز پزشك و تقدير و تشكر از زحمات بي دريغ پزشكان ، از بخش هاي مختلف بيمارستان ديدن نموده و از نزديك در جريان مسائل و مشكلات اين قشر پرتلاش قرار گرفت .

ايشان با بيان اينكه  پزشكان با وجود مشكلات موجود با تلاش شبانه روزي درحال خدمت به مردم اين شهرستان هستند و از هيچ كمكي فروگذار نميكنند خواستار رسيدگي به درخواست ها و حل مشكلاتشان شدند.

 

 

آدرس کوتاه :