شناسه : 346122
فرماندار شهرستان خاتم؛

این شهرستان با این همه ظرفیت می تواندیکی از قطب گردشگری کشور شود


فرماندار خاتم گفت: شهرستان خاتم به دلیل موقعیت جغرافیایی و جود چشم اندازهای طبیعی و پتانسیل های موجود می تواند یکی از قطب های طبیعت گردی استان و کشور شود
فرماندار شهرستان خاتم؛

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم" محمد علی شاه حسینی " در سخنانی از تلاش صورت گرفته در شهرستان خاتم  در زمینه توسعه گردشگری  قدردانی کرد و گفت: در زمینه توسعه گرشگری باید به پتانسیل های شهرستان خاتم توجه بیشتری شود.

وی  از حوزه های تاریخی و  طبیعی مانند پارک تفریحی سرچشمه و  و جود عرصه های جنگلی خاص و منحصر به فرد به عنوان ظرفیتی برای توسعه گردشگری در کشور و استان نام برد و گفت: شهرستان خاتم  با وجود این ظرفیت می تواند به قطب گردشگری کشور تبدیل شود.

درادامه جلسه معاون سازمان میراث فرهنگی استان با ارائه گزارشی توضیحاتی درخصوص عملکرد این سازمان وبا تاکید براهمیت برنامه ریزی دقیق و صحیح برای استفاده از ظرفیتهای موجود درعرصه گردشگری درخاتم اظهارداشت: باید دراین زمینه ازهمه ظرفیت ها استفاده کرده و برنامه ریزی لازم انجام شود.

گفتنی است: درپایان این مراسم حمید مشتاقیان به سمت مسئول جدید اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان خاتم معرفی و اززحمات علی اکبر دهقان مسئول قبلی این اداره  تقدیر شد.

 

آدرس کوتاه :