ایجاد تشکل های زنان درخاتم،ضروری یست

ایجاد تشکل های زنان درخاتم،ضروری یستجواد میر بهبودی  در حاشیه این نشست افزود: با توجه به اینکه دولت تدبیر و امید توجه خاصی به جایگاه زنان دارد و در این دولت جایگاه بانوان ارتقاء یافته نیاز است که مشاورین بانوان فرماندار در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید برنامه ریزی لازم را داشته باشند.
وی خاطرنشان کرد: مشاوران فرماندار باید شناسایی زنان توانمند و بهره مندی از توانایی بانوان موفق در حوزه های مختلف را مد نظر قرار دهند و برای بالا بردن میزان مشارکت بانوان در زمینه های اجتماعی، فرهنگی، علمی و اقتصادی تشکل هایی در حوزه زنان در سطح شهرستان ایجاد کنند.
میربهبودی یادآور شد: باید شرایط مناسبی برای حضور این قشر در جامعه در راستای پیشبرد اهداف جامعه فراهم کنند و به خواسته های زنان شهری و روستایی جهت ارتقاء سطح توسعه شهرستان اهتمام ورزند.
در ادامه مشاور بانوان فرماندار خاتم در این زمینه افزود: زنان این شهرستان از توانایی بالایی برخوردارند و باید ضمن شناسایی توانایی های بالقوه آنها در جهت شکوفایی آنها اقدام لازم صورت گیرد.
فاطمه چاکری زاده همچنین از زنان این شهرستان به عنوان زنانی پرکار و کارآفرین یاد کرد و اظهار داشت: برخی از این زنان حتی در سطح کشوری نیز حرفی برای گفتن دارند.