شناسه : 338072

اولين دوره انتخابات مجمع عمومي جمعیت هلال احمر در خاتم برگزار شد


همزمان با هفته هلال احمر، اولين دوره انتخابات مجمع عمومي جمعیت هلال احمر شهرستان خاتم   با حضور اعضاء برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم   با توجه به برگزاری سومین دوره انتخابات مجامع  هلال احمر درکشور در روز 22 اردیبهشت ماه سال جاری، هلال احمر خاتم نیز جمعیت این شهرستان را بر اساس رسالت و تکلیف برای حضور در انتخابات و دعوت اعضا از طریق فراخوان، ایجاد ارتباط از طریق پیامک و ارسال دعوت نامه، آنها را تشویق و ترغیب برای انتخابات جمعیت هلال احمر کرده است. براساس این گزارش   از بین کاندیداهای شرکت کننده در انتخابات، آقایان   کرامت الله عطائی – محمد ملکی – روح الله افخمی-   محمود شریف بیگی   بعنوان اعضای اصلی و طيبه وكيلي قاسم آباد بعنوان بازرس انتخاب گردیدند.   گفتنی است :   انتخابات هلال احمر با حضور پرشور   داوطلبان برگزارشد

همزمان با هفته هلال احمر، اولين دوره انتخابات مجمع عمومي جمعیت هلال احمر شهرستان خاتم  با حضور اعضاء برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم  با توجه به برگزاری سومین دوره انتخابات مجامع  هلال احمر درکشور در روز 22 اردیبهشت ماه سال جاری، هلال احمر خاتم نیز جمعیت این شهرستان را بر اساس رسالت و تکلیف برای حضور در انتخابات و دعوت اعضا از طریق فراخوان، ایجاد ارتباط از طریق پیامک و ارسال دعوت نامه، آنها را تشویق و ترغیب برای انتخابات جمعیت هلال احمر کرده است.

براساس این گزارش  از بین کاندیداهای شرکت کننده در انتخابات، آقایان  کرامت الله عطائی – محمد ملکی – روح الله افخمی-  محمود شریف بیگی  بعنوان اعضای اصلی و طيبه وكيلي قاسم آباد بعنوان بازرس انتخاب گردیدند.

 گفتنی است :  انتخابات هلال احمر با حضور پرشور  داوطلبان برگزارشد

آدرس کوتاه :