شناسه : 346012
امام جمعه شهرمروست؛

اهانت و جسارت به بزرگان دین نشات گرفته از خباثت استکبار نسبت به اندیشه اسلام است


امام جمعه شهر مروست، اهانت و جسارت به بزرگان دين را نشات گرفته از خباثت و دريوزگي جبهه كفر عليه انديشه ناب اسلام دانست و گفت: اين اقدامات جريانهاي سلفي و تكفيرها نشان داد آنان روزبروز در مقابل تفكر اسلام به استيصال و درماندگي رسيده و به همين علت دست به اين گونه رفتار وحشيانه مي‌زنند.
امام جمعه شهرمروست؛

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم " حجت الاسلام والمسلمین حسینی" در خطبه‌هاي نماز جمعه اين بخش نقش استكبار جهاني و در رأس آنها امريكا و رژيم صهيونيستي را در تجهيز و تحريك تروريستها در تخريب اماكن مقدس اسلامي و نيز ايجاد اختلاف بين شيعه و سني را كاملاً محرز دانست و افزود: آنها با اين اقدامات مي‌خواهند به اهداف شوم خود در منطقه برسند.

وي جبهه گيري به موقع مسلمانان را در برابر اين گونه اقدامات وقيحانه مورد ستايش قرار داد و اظهار داشت: خوشبختانه كشورهاي اسلامي به موقع اعتراضات و انزجار خود را از اين اقدامات به عمل آوردند.

 گفتنی است: نمازگزاران مروستی پس از اقامه نماز جمعه به امامت حجت الاسلام حسینی، از محل نماز جمعه تا خیابان مصلی، در اعتراض و محکومیت تخریب مزار حجر بن عدی، صحابه بزرگ پیامبر(ص)، راهپیمایی کردند.

 

آدرس کوتاه :