شناسه : 340812
امام جمعه شهرهرات:

امنیت وبرقراری آن از وظایف سنگین پرسنل نیروی انتظامی است


امام جمعه شهرهرات گفت : امنیت و برقراری آن   و مبارزه با اراذل و اوباش ،سارقین ،قاچاقچیان مبارزه با مواد مخدر ،کالای قاچاق از وظایف سنگین پرسنل نیروی انتظامی است. به گزارش روابط عمومي فرمانداري خاتم : حجت الاسلام والمسلمين "محمدرضائی" در خطبه های نماز جمعه   ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی تصریح کرد: حقیقت تقوا اینطور بیان شده که در نفس آدمی حالتی از بندگی و فرمانبرداری را پدید می آورد که موجب مي شود انسان مورد غضب و عقوبت قرار نگیرد . وی از تقوا به عنوان یک عامل بازدارنده نام برد و افزود: تقوا حافظ انسان   و حافظ عقل است که برنفس پیروز شود . حجت الاسلام رضائی با اشاره به به سوره منافقین که مومن کاری نکند که باعث ذلت خودشوند و یا کافران بر آنها تسلط پیدا کنند افزود :   اگر خدای ناخوسته اینطور شود بی ایمانی درجامعه را می رساند . امام جمعه شهرهرات دربخش دیگری ازسخنان خود به همایش نخبگان با مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) واعضای دولت وبررسی مطالبات نخبگان اشاره نمود .  
امام جمعه شهرهرات:

امام جمعه شهرهرات گفت : امنیت و برقراری آن  و مبارزه با اراذل و اوباش ،سارقین ،قاچاقچیان مبارزه با مواد مخدر ،کالای قاچاق از وظایف سنگین پرسنل نیروی انتظامی است.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري خاتم : حجت الاسلام والمسلمين "محمدرضائی" در خطبه های نماز جمعه  ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی تصریح کرد: حقیقت تقوا اینطور بیان شده که در نفس آدمی حالتی از بندگی و فرمانبرداری را پدید می آورد که موجب مي شود انسان مورد غضب و عقوبت قرار نگیرد .

وی از تقوا به عنوان یک عامل بازدارنده نام برد و افزود: تقوا حافظ انسان  و حافظ عقل است که برنفس پیروز شود .

حجت الاسلام رضائی با اشاره به به سوره منافقین که مومن کاری نکند که باعث ذلت خودشوند و یا کافران بر آنها تسلط پیدا کنند افزود :  اگر خدای ناخوسته اینطور شود بی ایمانی درجامعه را می رساند .

امام جمعه شهرهرات دربخش دیگری ازسخنان خود به همایش نخبگان با مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) واعضای دولت وبررسی مطالبات نخبگان اشاره نمود .

 

آدرس کوتاه :