شناسه : 1469243
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خاتم ؛

امنیت ، سرافرازی ، سربلندی و اقتدار از دستاوردهای دوران دفاع مقدس است


به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم همزمان با چهارمین روز از گرامیداشت هفته دفاع مقدس  با حضور فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج خاتم ، فرماندهی انتظامی شهرستان ، سرپرست فرمانداری ، مسئولین ادارات ، نهاد های دولتی  ، خانواده معزز شهدا و بسیجیان ،  صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی در محل ناحیه مقاومت بسیج خاتم  برگزار شد  . “سر هنگ محمد رضا عطائی” فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خاتم در این مراسم ضمن  گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای شهرستان ، این هفته را متعلق به خانواده های شهدا و ایثارگران دانست و افزود : برای مقام و منزلت شهدا و ایثارگران هر قدر وقت بگذاریم باز هم کم خواهد بود . سرهنگ عطائی در ادامه با بیان اینکه یکی از مسائل تعارض و اختلاف کشورها  گاهی بر سر منافع ملی و گاهی منافع استراتژیک و گاهی هم رقابت های سیاسی است  اشاره کرد و گفت :  اختلافات دیرینه کشورهای ایران و عراق از جهت منافع قدرت های استکباری که به ذخائر و منابع این دو کشور چشم دوخته بودند مناطقی استراتژیک محسوب میشدند . وی  ادامه داد : به همین جهت دشمنان به دنبال اختلاف افکنی بین این دو کشور بودند تا اینکه جای پایی برای خود در این منطقه باز کنند و از این طریق منابع نفت و گاز و … را به یغما ببرند . فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خاتم در جمع نظامیان این شهرستان امنیت ، سرافرازی ، سربلندی و اقتدار را از دستاوردهای دوران دفاع مقدس بیان کرد و افزود : نباید به سادگی از کنار این دستاوردها عبور کرد و باید فرهنگ ایثار و شهادت طلبی را همواره گسترش دهیم . وی در پایان تثبیت اقتدار نظام ، تضمین استقلال و تمامیت ارضی کشور ، رشد روابط سیاسی و بیداری اسلامی را نیز از جمله دستاورد های بین المللی دفاع مقدس عنوان کرد .  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خاتم ؛

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم همزمان با چهارمین روز از گرامیداشت هفته دفاع مقدس  با حضور فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج خاتم ، فرماندهی انتظامی شهرستان ، سرپرست فرمانداری ، مسئولین ادارات ، نهاد های دولتی  ، خانواده معزز شهدا و بسیجیان ،  صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی در محل ناحیه مقاومت بسیج خاتم  برگزار شد  .

“سر هنگ محمد رضا عطائی” فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خاتم در این مراسم ضمن  گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای شهرستان ، این هفته را متعلق به خانواده های شهدا و ایثارگران دانست و افزود : برای مقام و منزلت شهدا و ایثارگران هر قدر وقت بگذاریم باز هم کم خواهد بود .

سرهنگ عطائی در ادامه با بیان اینکه یکی از مسائل تعارض و اختلاف کشورها  گاهی بر سر منافع ملی و گاهی منافع استراتژیک و گاهی هم رقابت های سیاسی است  اشاره کرد و گفت :  اختلافات دیرینه کشورهای ایران و عراق از جهت منافع قدرت های استکباری که به ذخائر و منابع این دو کشور چشم دوخته بودند مناطقی استراتژیک محسوب میشدند .

وی  ادامه داد : به همین جهت دشمنان به دنبال اختلاف افکنی بین این دو کشور بودند تا اینکه جای پایی برای خود در این منطقه باز کنند و از این طریق منابع نفت و گاز و … را به یغما ببرند .

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خاتم در جمع نظامیان این شهرستان امنیت ، سرافرازی ، سربلندی و اقتدار را از دستاوردهای دوران دفاع مقدس بیان کرد و افزود : نباید به سادگی از کنار این دستاوردها عبور کرد و باید فرهنگ ایثار و شهادت طلبی را همواره گسترش دهیم .

وی در پایان تثبیت اقتدار نظام ، تضمین استقلال و تمامیت ارضی کشور ، رشد روابط سیاسی و بیداری اسلامی را نیز از جمله دستاورد های بین المللی دفاع مقدس عنوان کرد.

 

آدرس کوتاه :