المپیاد ورزشی دانش آموزان خاتم با نظم و شکوه خاصی برگزار می شود

المپیاد ورزشی دانش آموزان خاتم با نظم و شکوه خاصی برگزار می شودبه منظور بررسی و رصد مشکلات مربوط به المپیاد ورزشی دانش آموزان شهرستان خاتم، جلسه ای با حضور زاده رحمانی، فرماندار شهرستان خاتم، دهقان، معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان، مسئولین آموزش و پرورش هرات و مروست، بخشدار مرکزی، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر هرات برگزار شد.

ابتدا دهقان، معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان فرآیند المپیاد ورزشی دانش آموزان را تشریح و سپس مسئولین آموزش و پرورش شهرستان و منطقه مروست به بیان مسائل و مشکلات خود در این زمینه پرداختند.

در ادامه، زاده رحمانی یادآور شد که استعداد ورزشی دانش آموزان شهرستان بالاست و اگر، شرایط و امکانات را برای آنها فراهم کنیم، قطعآ در کوتاه مدت و درازمدت نتایج خوبی در عرصه های ورزشی استانی و ملی کسب می کنیم و در خصوص تامین هزینه برخی اقلام ورزشی مورد نیاز آموزش و پرورش قول مساعد داد.

ضمنآ در این جلسه مقرر شد سرانه مدارس برگزار کننده المپیاد ورزشی افزایش یابد و بخشداران، شهرداران و اداره ورزش و جوانان شهرستان نیز همه گونه همکاری را در این خصوص با آموزش و پرورش به عمل آورند.