شناسه : 78223684


 وجود مبارک اهل بیت عصمت و طهارت (ع) همگی و درهمه موارد مخزن بی پایان جود و بخشش می باشد و آنکس که درمیان این بزرگان به کریمه مشهور می شود به طور یقین دارای صفات برجسته بخشش وسخاوت است. مردم مسلمان ایران، افتخار میزبانی و خادمی حرم شریف کریمه اهل بیت(ع) حضرت فاطمه معصمومه(سلام الله علیها) درشهر قم را دارند که رایحه خوش فرشتگان زائر آستانش مشام را نوازش می دهد. بی شک هر انسانی درجهت نیل به توسعه و تعالی روحی و معنوی نیازمند الگویی مناسب می باشد. مادران فردای ایران یعنی دختران امروز نیز با تأسی از وجود دختر بزرگواری که متصف به صفات عفت، شجاعت، تقوا، علم و حلم می باشد آینده خود را درجهت فردایی بهتر بیمه خواهند نمود. دهه كرامت كه در آن عطر شميم رضوي و فاطمي در كشور مي‌پيچد، فرصت نابي براي ترويج سيره و فرهنگ اهل بيت (ع) و تكريم مقام ولايت فراهم مي‌شود. ميلاد فرخنده و پرنور و سرور پيشواي هشتم، آيت حق، عالم آل محمد(ص)، حضرت علي بن موسي الرضا (ع) و خواهر گرامي اش، شفيعه روز جزاء، كريمه اهل بيت، حضرت فاطمه معصومه(س) و «روز دختر» و «دهه نوراني كرامت» را به تمامي شيعيان و ارادتمندان ائمه اطهار(ع) تبريك و تهنيت گفته، اميدواریم خداوند متعال توفيق معرفت اهل بيت «سلام الله عليها» و بهره مندي از شفاعت اين گوهر هاي زيباي هدايت و سعادت را به همه ما مسلمانان، عنايت فرمايد. روابط عمومی فرمانداری شهرستان خاتم

 وجود مبارک اهل بیت عصمت و طهارت (ع) همگی و درهمه موارد مخزن بی پایان جود و بخشش می باشد و آنکس که درمیان این بزرگان به کریمه مشهور می شود به طور یقین دارای صفات برجسته بخشش وسخاوت است.

مردم مسلمان ایران، افتخار میزبانی و خادمی حرم شریف کریمه اهل بیت(ع) حضرت فاطمه معصمومه(سلام الله علیها) درشهر قم را دارند که رایحه خوش فرشتگان زائر آستانش مشام را نوازش می دهد.

بی شک هر انسانی درجهت نیل به توسعه و تعالی روحی و معنوی نیازمند الگویی مناسب می باشد. مادران فردای ایران یعنی دختران امروز نیز با تأسی از وجود دختر بزرگواری که متصف به صفات عفت، شجاعت، تقوا، علم و حلم می باشد آینده خود را درجهت فردایی بهتر بیمه خواهند نمود.

دهه كرامت كه در آن عطر شميم رضوي و فاطمي در كشور مي‌پيچد، فرصت نابي براي ترويج سيره و فرهنگ اهل بيت (ع) و تكريم مقام ولايت فراهم مي‌شود.

ميلاد فرخنده و پرنور و سرور پيشواي هشتم، آيت حق، عالم آل محمد(ص)، حضرت علي بن موسي الرضا (ع) و خواهر گرامي اش، شفيعه روز جزاء، كريمه اهل بيت، حضرت فاطمه معصومه(س) و «روز دختر» و «دهه نوراني كرامت» را به تمامي شيعيان و ارادتمندان ائمه اطهار(ع) تبريك و تهنيت گفته، اميدواریم خداوند متعال توفيق معرفت اهل بيت «سلام الله عليها» و بهره مندي از شفاعت اين گوهر هاي زيباي هدايت و سعادت را به همه ما مسلمانان، عنايت فرمايد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان خاتمآدرس کوتاه :