اعلام آمادگی مردم شهرستان خاتم برای شرکت در انتخابات

اعلام آمادگی مردم شهرستان خاتم برای شرکت در انتخابات


درآستانه انتخابات خرداد ماه92

در ابتدا به مطب دکتر روح الله حیدری متخصص داخلی از پزشکان شهرمان رفتیم.

وی بابیان اینکه سعی می کنم در اوقاتی که مشغول کار نیستم اخبار انتخاباتی را پیگیری کنم  در پاسخ سوال ما مبنی براینکه آیا شما در انتخابات خرداد ماه سال جاری شرکت می کنید گفت:به هر حال هر فردی از جامعه جهت احترام به خود و سرنوشتش بهتر است در انتخابات شرکت کند و کاندیدای مورد نظرش را انتخاب کند.

دکتر حیدری بابیان اینکه رئیس جمهور باید”دلسوز،متعادل،شجاع و مدبر”باشد “ثبات اقتصادی-اجتماعی و سیاسی”را  انتظارهای خود از رئیس جمهور آینده بیان کرد.

این پزشک متخصص شهرستان خاتم اظهار داشت:حضور مردم در انتخابات باعث می شود که مردم خودشان برای سرنوشت خودشان تصمیم بگیرند و اجازه دخالت و تصمیم گیری را به دیگران ندهند.

 

خدابخش ایزدی یکی از نانواهای گفت: من در انتخابات شرکت می کنم و از همه برای حضور حداکثری در انتخابات و انتخاب فرد اصلح دعوت می کنم.

آقای ایزدی از رئیس جمهور آینده خواست از انجام حرکات ناشایس پرهیز کند،برای رفع گرانی و حل مشکل اشتغال جوانان تلاش کند.

این نانوا گفت:به کسی رای می دهم که  تابع ولایت فقیه باشد و راستگو

خدابخش ایزدی حضور حداکثری مردم در انتخابات را مایه سربلندی ایران عزیز بیان کرد.

محمود دهقانزاده کارمند اداره ثبت احوال شهرستان خاتم نیز از دیگر افرادی بود که برای شرکت در انتخابات اعلام آمادگی کرد و گفت:انشاالله ملت ایران در روز ۲۴ خرداد ماه ۹۲ با مشارکت حداکثری خود مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و بدخواهان نظام جمهوری اسلامی ایران می زنند و به فضل الهی با خلق حماسه سیاسی توطئه های شوم دشمنان و استکبار جهانی را خنثی می کنند.

آقای دهقانزاده گفت:رئیس جمهور باید ولایت پذیر باشد باقوای دیگر هماهنگ باشد و در جهت حل مشکلات مردم اعم از گرانی و اشتغال زایی تلاش بی وقفه کند.

راستگویی صداقت و قانون مداری از دیگر خصوصیات فرد اصلح از نظر این کارمند دولت بود.

هادی فروتن جوان داشجویی که همزمان به تحصیل به کار بستنی فروشی نیز مشغول است بابیان اینکه اگر در انتخابات شرکت نکنم به خودم ظلم کرده ام گفت:۱۰۰ درصد در انتخابات شرکت می کنم.

این جوان دانشجو گفت:شرکت در انتخابات موجب انسجام و اتحاد بیشتر مردم می شود و من به کسی رای می دهم که راستگو باشد و وعده دروغ به مردم ندهد.

محمود خرسندی یکی دیگر از مغازه داران خاتمی حضور در انتخابات را برای خلق حماسه سیاسی وظیفه هر شخص مسلمان بیان کرد و گفت:رئیس جمهور باید دارای اخلاق قرآنی باشد.

زمانی که صحبت های مردم را شنیدم پی بردم که مردم شریف ایران در هر لبلس و هر مسلک و شغلی که هستند در هر کجای کشور افرادی بصیر،فهیم و موقع شناس هستند و پی بردم زهی خیال باطل دشمنان جمهوری اسلامی و کوردلان منافق در مورد ملت فهیم ایران چه فکر کرده اند که می خواهند مردم ما را که برای انقلاب و حاکم شدن نظام ولایی شیعی در جامعه شان از جان و مال خود گذشته اند را با تحریم و حرف های باطل و ترور دانشمندان و هجمه های رسانه ای از پای دربیاورند.

دیگر اقشار شهرستان خاتم اعم از کشاورزان،معلمان و بازاریان نیز برای شرکت در انتخابات خرداد ماه سال جاری و رقم زدن حماسه سیاسی به فرمان مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای اعلام آمادگی کرده اند.