شناسه : 347612
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خاتم خبرداد

اعزام روحانی به مناطق مختلف شهرستان خاتم در ماه قرآن


به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم مریم کامیاب گفت ؛همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان  ۲۵ روحانی به مناطق مختلف شهرستان خاتم با همکاری نهاد نمایندگی جهاد کشاورزی شهرستان اعزام می شوند . سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اظهار داشت ؛ این روحانیون به منظور تبیین احکام اسلامی و برپایی نماز جماعت به مساجد شهری و روستایی شهرستان اعزام می‌شوند. مریم کامیاب تصریح کرد ؛ برپایی نماز جماعت، تبیین و تشریح مسائل دینی و مذهبی، بیان احکام و مسائل شرعی، امر به معروف و نهی از منکر، برگزاری کلاس‌های قرآنی و دوره‌های تفسیر از مهم‌ترین اهداف اعزام این روحانیان به شمار می‌رود.  
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خاتم خبرداد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم مریم کامیاب گفت ؛همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان  ۲۵ روحانی به مناطق مختلف شهرستان خاتم با همکاری نهاد نمایندگی جهاد کشاورزی شهرستان اعزام می شوند .

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اظهار داشت ؛ این روحانیون به منظور تبیین احکام اسلامی و برپایی نماز جماعت به مساجد شهری و روستایی شهرستان اعزام می‌شوند.

مریم کامیاب تصریح کرد ؛ برپایی نماز جماعت، تبیین و تشریح مسائل دینی و مذهبی، بیان احکام و مسائل شرعی، امر به معروف و نهی از منکر، برگزاری کلاس‌های قرآنی و دوره‌های تفسیر از مهم‌ترین اهداف اعزام این روحانیان به شمار می‌رود.

 

آدرس کوتاه :