شناسه : 17159300

اطلس گردشگری خاتم منتشر می شود


  زاده رحمانی، فرماندار خاتم ضمن اعلام این خبر افزود شهرستان خاتم علاوه بر اینکه به عنوان قطب اکوتوریسم و گردشگری طبیعی استان یزد مطرح است، دارای ابنیه و آثار تاریخی متعددی از جمله قلعه های به جا مانده از دوران های مختلف تاریخی است که از جمله می توان به قلعه باشکوه مروست اشاره کرد. وی یادآور شد برای معرفی این جاذبه ها به علاقه مندان و گردشگران، مقدمات چاپ و انتشار اطلس گردشگری خاتم فراهم گردیده که در برگیرنده تصاویر و مشخصات جاذبه های طبیعی و بناهای تاریخی سرزمین باستانی هرات و مروست می باشد. زاده رحمانی همچنین اضافه کرد کتاب قلعه های خاتم به همت اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تالیف و آماده چاپ گردیده، موزه مردم شناسی آماده افتتاح و بهره برداری است و دو واحد رفاهی گردشگری در مروست و هرات با پیشرفت فیزیکی قابل ملاحظه در حال ساخت است.

 
زاده رحمانی، فرماندار خاتم ضمن اعلام این خبر افزود شهرستان خاتم علاوه بر اینکه به عنوان قطب اکوتوریسم و گردشگری طبیعی استان یزد مطرح است، دارای ابنیه و آثار تاریخی متعددی از جمله قلعه های به جا مانده از دوران های مختلف تاریخی است که از جمله می توان به قلعه باشکوه مروست اشاره کرد.
وی یادآور شد برای معرفی این جاذبه ها به علاقه مندان و گردشگران، مقدمات چاپ و انتشار اطلس گردشگری خاتم فراهم گردیده که در برگیرنده تصاویر و مشخصات جاذبه های طبیعی و بناهای تاریخی سرزمین باستانی هرات و مروست می باشد.
زاده رحمانی همچنین اضافه کرد کتاب قلعه های خاتم به همت اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تالیف و آماده چاپ گردیده، موزه مردم شناسی آماده افتتاح و بهره برداری است و دو واحد رفاهی گردشگری در مروست و هرات با پیشرفت فیزیکی قابل ملاحظه در حال ساخت است.

آدرس کوتاه :