شناسه : 158773420

اطلاعیه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا شهرستان خاتم


در راستای تصمیمات بیستمین جلسه ستاد استانی ،ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا به منظور فعالیت اصناف کم خطر و با ریسک متوسط اطلاعیه را صادر کرد.

در راستای تصمیمات ستاد استانی  پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا:

1-فعالیت کلیه واحد های صنفی کم خطر با ریسک متوسط شامل پاساژها، بازار های مسقف و مجتمع های تجاری تا 15اردیبهشت کماکان تا ساعت 20 میباشد.

2-زمان فعالیت سوپر لبنیاتی ها، نانوایی ها،مراکز عرضه مرغ و گوشت، میوه فروشی ها، تجهیزات و لوازم پزشکی و عرضه و فروش مواد غذایی و بهداشتی در فروشگاه های بزرگ حداکثر تا ساعت 22

3-فعالیت آرایشگاه های مردانه و زنانه با رعایت پروتکل های بهداشتی با نظارت کامل کارشناسان بهداشتی و اتاق اصناف شهرستان تا ساعت  20 بلا مانع است.

4-فعالیت رستورانهای بین راهی با رعایت پروتکل های بهداشتی مشروط به ارائه خدمات بیرون بر و ممانعت از ایجاد تجمع در این اماکن بلا مانع می باشد.

5-شهرداریها نسبت به امکان استفاده مردم از فضای پارک ها و بوستان ها و سرویس های بهداشتی عمومی با رعایت پروتکل های بهداشتی با تاکید بر تداوم تعطیلی مراکز بازی ، غرفه های عرضه محصولات و ارائه خدمات اقد ام نمایند.

6- در راستای حفظ سلامت شهروندان بویژه افراد مسن بعنوان سرمایه های جامعه ، ممنوعیت فعالیت مساجد و اماکن مذهبی با نظارت کامل و جدی ادارات تبلیغات اسلامی و اوقاف و امور خیریه تا 15 اردیبهشت کماکان ادامه دارد.

7-کلیه دفاتر و واحد های کاری فعال در پایانه های حمل بار و مسافر، موظفند در سامانه Salamat.gov.irثبت نام نمایند و کد رهگیری دریافتی را به بازرسان بهداشت ارائه نمایند.

ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا شهرستان خاتم
آدرس کوتاه :