شناسه : 24936895

اسکان روزانه یک هزار و 805 نفر مسافر نوروزی در خاتم


دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان خاتم گفت: این شهرستان در ایام نوروز می تواند روزانه یک هزار و 805 نفر را در شهرستان اسکان بدهد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم ؛حمید مشتاقیان افزود: این شهرستان توانایی اسکان 805 نفر مسافر را در مهمانپذیرها و یک هزار نفر اسکان شخصی را دارد. وی بیان کرد:این شهرستان با کمبود مهمانپذیر در شهرستان روبروست که باید برای این مشکل تدابیری اندیشیده شود. مشتاقیان افزود:امید داریم تا در تعطیلات سال جدید بتوانیم تعداد مسافران بیشتری را اسکان بدهیم و این رقم نیز افزایش یابد. دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان خاتم اظهار داشت:با تشکیل کمیته هایی در شهرستان قصد داریم تا خدمات خوبی را به مسافرانی نوروزی که به این شهرستان سفر می کنند ارائه دهیم. گفتنی است این نشست با حضور فرماندار شهرستان خاتم ،بخشدار مرکزی و اعضای این ستاد در محل فرمانداری برگزار شد.

دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان خاتم گفت: این شهرستان در ایام نوروز می تواند روزانه یک هزار و 805 نفر را در شهرستان اسکان بدهد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم ؛حمید مشتاقیان افزود: این شهرستان توانایی اسکان 805 نفر مسافر را در مهمانپذیرها و یک هزار نفر اسکان شخصی را دارد.

وی بیان کرد:این شهرستان با کمبود مهمانپذیر در شهرستان روبروست که باید برای این مشکل تدابیری اندیشیده شود.

مشتاقیان افزود:امید داریم تا در تعطیلات سال جدید بتوانیم تعداد مسافران بیشتری را اسکان بدهیم و این رقم نیز افزایش یابد.

دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان خاتم اظهار داشت:با تشکیل کمیته هایی در شهرستان قصد داریم تا خدمات خوبی را به مسافرانی نوروزی که به این شهرستان سفر می کنند ارائه دهیم.

گفتنی است این نشست با حضور فرماندار شهرستان خاتم ،بخشدار مرکزی و اعضای این ستاد در محل فرمانداری برگزار شد.آدرس کوتاه :