استقبال بي نظير مردم شهرستان خاتم از برنامه تلويزيوني گام برتر .

استقبال بي نظير مردم شهرستان خاتم از برنامه تلويزيوني گام برتر .اختصاص سه قسمت از برنامه تلويزيوني گام برتر به شهرستان خاتم كه اولين قسمت آن با حضور سيد ناصر امامي فرماندار شهرستان و دكتر وكيلي يكي از نخبگان شهرستان خاتم در عصر روز سه شنبه مورخ 9/6/89  از طريق شبكه استاني يزد پخش گرديد بازتاب خوبي در بين مردم شهرستان به خصوص مردم شهر مروست داشته است .

 در اين برنامه آقاي وكيلي يكي از جوانان نخبه شهر مروست كه داراي مدرك دكتراي پزشكي اجتماعي و رتبه 13 كنكور سراسري مي باشند به ارائه نظرات و پيشنهادات خود در خصوص مسائل و مشكلات شهرستان پرداخته و آقاي امامي فرماندار ضمن ارائه گزارش اقدامات انجام شده در زمينه زير ساخت هاي توسعه اي شهرستان و اقداماتي كه تاكنون به خصوص در زمينه هاي آموزشي ، ورزشي ، عمراني و ... انجام شده برنامه هاي آتي آن فرمانداري را اعلام نمودند . لازم به ذكر است عده زيادي از مردم و مسئولين شهرستان طي پيامهاي جداگانه اي مراتب تقدير و تشكر خود را از فرماندار خاتم اعلام نموده اند ضمن اينكه قسمت دوم اين  برنامه ساعت هجده و هفده دقيقه(18:17)عصر روز سه شنبه مورخ 16/6/89 با حضور فرماندار و استاد لاري پور از هنرمندان برجسته استان و شهرستان خاتم و قسمت سوم نيز عصر روز سه شنبه مورخ  23/6/89 با حضور فرماندار و  سيد شهاب الدين نورالديني مخترع و مبتكر جوان هراتي شهرستان خاتم  از طريق شبكه استاني تابان پخش خواهد شد .

روابط عمومي فرمانداري ضمن دعوت از مردم شريف استان يزد و شهرستان خاتم به تماشاي اين برنامه ها از شبكه استاني يزد –تابان- به خاطر توجه به مناطق محروم تقدير و تشكر ميكند.

                                                                                                                                                                                  روابط عمومي فرمانداري خاتم