شناسه : 342022
مدیر کل بازرسی استان یزد خبرداد

استفاده از بازرسان افتخاری دراداره کل بازرسی استان


مدیر کل بازرسی استان یزد در جلسه شورای اداری استفاده ازبازرسان افتخاری دراداره کل بازرسی استان خبرداد وگفت :بازرسان افتخاری براساس شیوه نامه جذبی که به تایید قوه قضائیه رسیده ،ساماندهی و به کارگیری خواهندشد
مدیر کل بازرسی استان یزد خبرداد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم ؛ همزمان با دهه امر به معروف و نهی از منکر  "غلامرضا میرزایی  پور" مدیر کل بازرسی استان یزد در جلسه شورای اداری شهرستان خاتم که با حضور  فرماندار و مسئولین شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) تصریح کرد : سازمان بازرسی در صدد واگذاری بخشی از امور نظارتی به مردم و جذب بازرس افتخاری است .

وی گفت :  سازمان بازرسی  باتوجه به وظیفه خود و  ضرورت احیای امربه معروف و نهی از منکر  قصد دارد با مردمی کردن بازرسی مردم را در این امر خطیر دخیل کند .

وی اظهار داشت : خوشبختانه در شهرستان های کوچکی مانند خاتم مردم رضایت خوبی نسبت به امور اداری دارند و تعامل بین مردم و مسئولین وجود دارد .

میرزایی پور  همچنین خطاب به مسئولین گفت : تنها چیزی که بعد از دوران خدمت و زمان بازنشستگی برای انسان می ماند همان تعامل و همدلی با مردم در طول دوران خدمت است .

وی مهمترین کار دستگاه بازرسی را توجه به نظارت و خود کنترلی در ادارات است .

مدیر کل بازرسی استان همچنین حرکت به سوی اهداف کلی نظام و واگذاری ۸۰ درصد امور به سازمان های مردم نهاد و  سرعت بخشیدن به امور بازرسی را از اهداف طرح مردمی کردن بازرسی  بیان کرد .

همچنین در ادامه این جلسه "محمد علی شاه حسینی" فرماندار خاتم به بررسی مشکلات و بیان پتانسیل های و ظرفیت های شهرستان خاتم پرداخت.

 

آدرس کوتاه :