از معلمين و فرهنگيان شهرستان خاتم تقدير و تشكر گرديد

از معلمين و فرهنگيان شهرستان خاتم تقدير و تشكر گرديد


از معلمين و فرهنگيان شهرستان خاتم تقدير و تشكر گرديد
در اين مراسم كه به اتفاق آقاي نورالديني مدير آموزش و پرورش ،رئيس شورا ي شهر و ... انجام شد فرماندار ضمن عرض تسليت سالروز شهادت استاد مرتضي مطهري و ارج نهادن به مقام معلم تصريح كرد شما معلمان به عنوان پايه گذار تربيت نقش مهمي را در پرورش روح و روان دانش آموزان ايفا مي نمايند و مراحل شخصيت پذيري اين عزيزان از مدرسه شروع و تا دانشگاه و.... ادامه مي يابد كه الحمد ا... بعد از پيروزي انقلاب اسلامي در زمينه پرورش و تعليم و تربيت و فراگيري ساير علوم بخصوص علوم ديني قرآني خدمت بزرگي به فرزندان اين مرز و بوم شده است و اين جز با زحمت و تلاش شما عزيزان امكانپذير نخواهد بود.
فرماندار خاتم در ادامه با اشاره به جمله حضرت خميني (ره) كه معلمي شغلي انبياست افزود هدف پيامبر اسلام (ص) و بطور كلي دين اسلام نيزساختن انسانهايي متدين مي باشد كه در مسير اهداف متعالي گام برداشته و زندگي خود را به نور قرآن و عمل به واجبات منور كنند و در مسيرنهايي كه همان قرب الهي است پيش بروند و اين راه ومسير را شما معلمين بايد به دانش آموزان بياموزيد
لازم به ذكر است در پايان اين بازديدها از زحمات و تلاشهاي معلمين  تقدير و تشكر بعمل آمده و لوح تقديري كه از طرف فرماندار و مدير آموزش و پرورش تهيه گرديده بود به آنها ابلاغ گرديد.
ضمنا كليه ادارات شهرستان نيز بصورت گروهي و به نمايندگي از فرماندار شهرستان از ساير مدارس شهرستان بازديد و ضمن تبريك هفته معلم لوح تقدير فرماندار و مدير آموزش و پرورش را به آنها اهداءنمودند.
                                                                                                                                                                                  
                                                                                                                                                                                             اكبر شمسي
                                                                                                                                                                                  روابط عمومي فرمانداري خاتم