شناسه : 1110265

از سوی مدیر کل اداره کتابخانه‌های عمومی يزد


مسئول جديد اداره كتابخانه هاي عمومي شهرستان خاتم منصوب شد

مدیر کل اداره کتابخانه‌های عمومی يزد ، سید عباس طباطبايي را به عنوان مسئول جدید اداره کتابخانه‌‌های عمومی شهرستان خاتم منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري خاتم : طی مراسمی با حضور مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان یزد ، سرپرست فرمانداری خاتم  و جمعی دیگر از مسئولان ادارات و نهادهای دولتی این شهرستان مراسم تودیع و معارفه مسئولان قدیم و جدید اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان خاتم در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

 

در ابتدای این مراسم سرپرست فرمانداری خاتم در سخنانی ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و با تقدیر از قانع مسئول اداره کتابخانه های سابق گفت: سه عامل باعث پیروزی این انقلابی شد که الان آن را جشن می گیریم ۱- ایمان به خدا ۲- رهبری های حضرت امام ۳- وحدت به کلمه

 

"غلامرضا عطائی" همچنین اظهار داشت:اگر انقلاب این سه عامل را نداشت قطعا انقلاب ما مانند انقلاب های دیگر به پیروزی نمی رسید، لذا وظیفه ما است که این انقلاب و دستاوردهای انقلاب را حفظ نمائیم.

 

در ادامه این مراسم مدیر کل کتابخانه‌های عمومی یزد ابراز داشت: شهرستان خاتم دارای ظرفیت‌های بسیاری در شاخص‌های مختلف است و این موضوع توقع ما را در ترویج کتاب و کتاب خوانی افزایش می‌دهد.

 

"محمدحسین پارسائیان" خاطر نشان کرد: براساس قانون مصوب مجلس ، انجمن کتابخانه ها باید هر ۲ ماه یکبار تشکیل جلسه دهد که الحمدالله انجمن شهرستان خاتم جلساتشان را به صورت منظم برگزار کرده اند و وضعیت انجمن خاتم بسیار خوب است.

 

وی همچنین با بیان اینکه مصوبات خاتم ۷۰ درصد آنها انجام شده است اظهار امیدواری کرد: انجمن کتابخانه های خاتم نشان می دهد که در بحث فرهنگی خوب کار کرده اند.

 

پارسائیان وضعیت کتابخانه های شهرستان خاتم را به لحاظ تعداد منابع قابل قبول دانست و اذعان داشت: در طی شش ، هفت سال گذشته تعداد کتابخانه های شهرستان خاتم تقریبا ۳ برابر شده است.

 

وی مهم ترین نکته در کتابخانه های شهرستان را بحث عضویت در کتابخانه ها عنوان کرد و اظهار داشت: در شهرستان خاتم طی ۲ سال گذشته عضویت شهرستان یک مقداری با افت مواجه بوده که نیاز به بررسی بیشتری دارد.

 

مدیر کل کتابخانه‌های عمومی یزد همچنین ضمن تقدیر و تشکر از قانع و توانگر مسئولین سابق کتابخانه های شهرستان ، برای سید عباس طباطبایی مسئول جدید کتابخانه های شهرستان آرزوی توفیق کرد و از وی خواست تا مردم را به کتابخانه ها و کتابخوانی ترغیب نماید.

 

در پایان این مراسم با اهدای لوح‌‌های تقدیر از خدمات و تلاش‌های قانع مسئول پیشین اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان خاتم و توانگر سرپرست پیشین اداره کتابخانه های شهرستان خاتم  و سید عباس طباطبایی به عنوان مسئول جدید این اداره منصوب شد. 


آدرس کوتاه :