شناسه : 341722
مدیرکل ورزش وجوانان استان یزد

از حمایت های خوب مسئولین شهرستان خاتم درتوسعه ورزش قدردانی کرد


مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد از حمايت‌هاي خوب مسئولين شهرستان خاتم در توسعه ورزش قدرداني كرد و افزود: حمايت‌هاي همه جانبه مسئولين راه‌هاي پيشرفت و توسعه ورزش را هموار خواهد كرد.
مدیرکل ورزش وجوانان استان یزد

"عباس دهقان" در ديدار با فرماندار شهرستان خاتم گفت: ورزش شهرستان خاتم از پتانسيل و ظرفيت بالايي برخوردار است كه مي‌توان با برنامه‌ريزي و تلاش در قهرمان‌پروري، گام‌هاي بلندي را برداشت.

دهقان با اشاره به اين كه استعدادهاي خوبي در شهرستان خاتم وجود دارند، تصريح كرد: با اجراي طرح استعداديابي و برنامه‌ريزي منظم در پرورش اين استعدادها مي‌توان قهرمانان زيادي را به استان و كشور معرفي كرد.

"محمد علی شاه حسيني" فرماندار خاتم نيز در اين ديدار گفت: شهرستان خاتم تنها در بخش كشاورزي فعال است و با توجه به نبود صنعت و اعتبارات لازم و اسپانسر نتوانسته‌ايم اقدامات خوبي را بخش ورزش انجام دهيم كه اميدواريم با نگاه ويژه مسئولين اعتبارات خوبي براي بخش ورزش در اين شهرستان اختصاص داده شود.

مدير كل ورزش و جوانان استان يزد در دومين سفر شهرستاني خود به شهرستان خاتم سفر كرد و ضمن ديدار با فرماندار و روساي هيات‌هاي ورزشي، از پروژه‌هاي عمراني شهرهاي هرات و مروست بازديد كرد.

 

آدرس کوتاه :