ادارات در اجرای برنامه های اوقات فراغت از موازی کاری پرهیز کنند

ادارات در اجرای برنامه های اوقات فراغت از موازی کاری پرهیز کنند


فرماندار خاتم؛

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم "محمد علی شاه حسینی" درجلسه ساماندهی امور جوانان با تاکید بر اینکه در برنامه های غنی سازی اوقات فراغت باید جوانان را با مسایل اجتماعی روز آشنا کرد، افزود: چگونگی پرکردن اوقات فراغت دانش آموزان در ایام تعطیلات تابستان از دغدغه های مهم و اصلی خانواده ها و مسوولان فرهنگی ، آموزشی و پرورشی است.
وی، فرا رسیدن فصل تابستان را فرصتی طلایی برای بهره گیری مناسب از اوقات فراغت نسل جوان و نوجوان دانست و افزود: اجرای برنامه های اوقات فراغت باید با رویکرد مهارت آموزی برای جوانان در فصل تابستان نیز همراه باشد.

 

فرماندار خاتم ادامه داد : دست اندرکاران غنی سازی اوقات فراغت با برنامه ریزی تخصصی و هدفمند می توانند در سالم سازی شخصیت افراد و کاهش آسیب های اجتماعی نقش به سزایی داشته باشند.

شاه حسینی دربخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان خاتم بخاطر فعالیت های مختلف و تحقق وظایف و ماموریت های محوله طی سال گذشته مورد ارزیابی و رتبه برتر را کسب کرده است اظهار امیدواری کرد:انشاء ا...امسال هم با فعالیت ها برنامه ریزی های مناسب این ستاد درمسائل جوانان بویژه بحث اشتغال آنان موفق عمل نماید.