پوشه‌ها
نمایش 1 - 20 از 293 نتیجه
آیتم در هر صفحه 20
از 15
پوشه تعداد پوشه‌ها تعداد اسناد
22 بهمن
22 بهمن

زیر پوشه : ارشاد, خبر, نمايشگاه
3 26
333 0 19
new 0 2
Old Documents
From Liferay 4

زیر پوشه : asnad, fajr88, sound, اطلاعات آماري و نمودار هاي هفت دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي, انتخابات, بیشتر »
9 0
Old Images
From Liferay 4

زیر پوشه : aban88, abanmah89, azar88, azar89, bahman89, بیشتر »
28 0
OpenSocial Gadgets 0 0
آ1
زیر پوشه : عكس
1 1220
اا
اا

زیر پوشه : 1111
1 622
ایام الله دهه فجر
ایام الله دهه فجر

زیر پوشه : امور ايثارگران, بدهي بانك, `پياده روي, جهانگيري, حفاري, بیشتر »
13 63
ایام دهه فجر
ایام دهه فجر

زیر پوشه : ايثارگران, برف, جلسه داخلي, خاتم شناسي, سمينار, بیشتر »
8 41
ایام مبارک دهه فجر 95
ایام مبارک دهه فجر 95
0 107
ایام نوروز 95
ایام نوروز 95
0 87
آب منطقه ای
آب منطقه ای

زیر پوشه : جنگل, حفار, خاتم, خاتم شناسي, زنگ, بیشتر »
6 16
آیت الله مهدوی کنی
آیت الله مهدوی کنی
0 2
آتش سوزی جنگل
آتش سوزی جنگل

زیر پوشه : بارندگي, جاده, چاهك, كمربندي, گاز, بیشتر »
6 4
آثار تاریخی مروست
زیر پوشه : بازداشتگاه
1 34
اداره موزش و پرورش مروست 0 13
یارانه
زیر پوشه : آب و فاضلاب, بازديد معاون برنامه ريزي, بانك كشاورزي, بخشدار, بهزيستي, بیشتر »
17 4
یارانه ها مروست 0 10
اربعین
اربعین
0 8
نمایش 1 - 20 از 293 نتیجه
آیتم در هر صفحه 20
از 15
اسناد
نمایش 1 - 20 از 3,347 نتیجه
آیتم در هر صفحه 20
از 168
نمایش 1 - 20 از 3,347 نتیجه
آیتم در هر صفحه 20
از 168
یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

آثار تاریخی یزد فرصت مناسبی در جذب گردشگر به استان است


رئیس اداره عمران و بهسازی شهری اداره کل مسکن و شهرسازی یزد گفت : این استان با داشتن آثار متعدد تاریخی و بناهای قدیمی، ظرفیت زیادی در جذب گردشگر داخلی و خارجی در توسعه صنعت گردشگری دارد.

رضا خسرو آبادی روز سه شنبه در حاشیه نشست ستاد بازآفرینی پایدار شهری که با هدف ساماندهی مکان های مسکونی تاریخی و واحدهای مسکونی خارج از حریم در هرات تشکیل شد به خبرنگار ایرنا افزود: جهانی شدن یزد فرصت تاریخی است تا شاهد حضور بیشتر گردشگران در این شهر باشیم .
وی ادامه داد که با حضور آنها در شهر یزد و با قدمتی که خاتم دارد ، گردشگران زیادی نیز به این شهرستان سفر خواهند کرد.
وی یادآور شد: اولویت اصلی و عمده این ستاد بازسازی و ایجاد توان مضاعف در جهت بهبود اقداماتی است که در بافت های بازآفرینی می تواند انجام شود.
وی همچنین بیان کرد: در این نشست هماهنگی برای اولویت بخشی به برنامه و اقداماتی است که در کدام محله و به چه میزان اعتبار هزینه شود.
خسرو آبادی اظهار کرد: یکی از اهدافی که ستاد مدنظر دارد این است بتواند در توانمند سازی مردم و برون‌رفت از بحث فقر شهری اقدامات سازنده‌ای انجام دهد، و اقدامات دولت هم به‌ عنوان عامل محرک توسعه در محلات هدف بازآفرینی انجام می‌دهد باعث می‌شود تا توان‌ مردمی در این راستا به‌ کارگرفته شود.
این مسئول تصریح کرد: امیدواریم در ستاد با همتی که در دستگاه‌های اجرایی عضو وجود دارد، با هم‌افزایی و توان‌بخشی بتوان منجر به اقدامات اجرایی شود که نتایج بسیار خوبی برای مردمی که در محلات بافت‌های ناکارآمد شهری ساکن هستند، به همراه داشته باشد.
خسروآبادی افزود: این امور می‌تواند اقدامات اثربخشی داشته باشد که در نگاه مشترک بین دولت و مردم بتوان چهره فقر را از شهر دور کرد و محلات از حداقل خدمات شهری بهره‌مند شود و این نتیجه‌ای است که از ستاد بازآفرینی پایدار شهری انتظار می رود .
در ابتدای نشست یاد شده فرماندار خاتم با اشاره به همگرا بودن اقدامات دستگاه‌ها در چارچوب استراتژی‌های توسعه شهری اظهار کرد: با تشکیل این ستاد و شناسایی بافت‌ های فرسوده در محل‌های هدف قدم‌های مثبتی برای بازسازی انجام خواهد شد.
فرجام فاضلی تأکید کرد: مدیریت شهری برای ترمیم زخم بافت‌های فرسوده در شهر نیازمند همکاری همه دستگاه و نهادهای ذی‌ربط است،امیدواریم با این تعامل بتوانیم با استانداردهای شهری در این زمینه برسیم.
شهردار هرات نیز گفت: تشریح سند بهسازی و نوسازی بافت های قدیمی شهر از جمله مواردی است، باید اجرایی شود چرا این مهم در جذب گردشگر مهم است و می تواند در این زمینه نقش مهمی ایفا کند.
علی صادق زاده، با بیان اینکه شهر هرات آثار و ابنیه تاریخی با قدمتی زیادی دارد، تصریح کرد: بافت های قدیمی در مرکز شهرستان خاتم وجود دارد که باید بهسازی شود.
وی یادآور شد: هماهنگی بین بخشی و همکاری بین اداره ها باید انجام شود تا بتوانیم در محدوده ها و محله های قدیمی اقدامات موثری را انجام دهیم.
وی تصریح کرد: محلاتی که قبلا در حریم شهر بودند و الان با توجه به طرح جامع می بایست در داخل محدوده باشند متاسفانه در این طرح قرار ندارند و مشکلاتی را به وجود آورده است.