یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.
یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

نمایشگر دسته ای مطالب

« بازگشت

فرماندار خاتم تسریع در پروژه های عمرانی شهرستان را خواستار شد

شناسه : 123140762

فرجام فاضلی در مورد علت کندی اجرای تعدادی از پروژه های عمرانی این مطلب را بیان کرد و خواستار تسریع در اجرای طرح ها و پروژه های شهرستان شد.
وی یادآور شد: با هدف تسریع در اجرا کار، مرتب به اتفاق مسئولان محلی و کارشناسان از محل اجرای طرح ها و پروژه ها بازدید می شود. 
وی مهمترین طرح های عمرانی حوزه راه و شهرسازی را کمربندی چاهک با یک میلیارد و 400میلیون ریال، کمربندی هرات با 1.500میلیارد ریال و مجتمع فرهنگی هنری هرات با 2میلیارد و 185میلیون ریال بودجه سال 96ذکر کرد.
وی ادامه تعریض و بازسازی جاده هرات- هرابرجان، روکش و تعریض آسفالت جاده چاهک- شهریاری، روکش آسفالت و نصب علایم جاده ای توتک- ایثار را دیگر طرح های حوزه راهداری ،حمل و نقل جاده ای برشمرد.
وی بر پیگیری تکمیل و آسفالت کمربندی مروست و پیگیری نصب دوربین های کنترل سرعت مسیر مهریز- خاتم در این حوزه تاکید کرد.
فرماندار خاتم بر تسریع در طرح های قابل اجرا در حوزه گازرسانی در روستاهای خوانسار،کرخنگان ، چنارناز و توتک، قناتو ، باغ معدن ، چاه کلنگ و مزرعه درویش آزادی تاکید کرد.
فاضلی مهمترین پروژه های شرکت شهرک های صنعتی را تسریع در واگذاری زمین مورد درخواست این شرکت توسط منابع طبیعی و امور اراضی برای راه اندازی ناحیه صنعتی شماره 2 هرات ذکر کرد و از پیگیری های انجام شده برای اجرای طرح خبر داد.
فاضلی از معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد خواستار رفع محدودیت تردد کامیون ها از جاده هرات به شهربابک شد که با وجود تلاش های انجام شده همچنان ادامه دارد.
وی خواستار طرح موضوع در شورای تامین و ترافیک استان یزد شد که تصمیم لازم برای اجرا به شهرستان ابلاغ شود.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.