شناسه : 7256017


دبير ستاد بزرگداشت هفته دولت در خاتم گفت: : هفته دولت فرصت مناسبی برای اطلاع رسانی از خدمات دولت ونظام اسلامی به مردم است.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري خاتم،اكبر رنجبر در گفت و گو با خبرنگاران  با گراميداشت ياد و خاطره شهداي دولت، رجائي و باهنر خاطر نشان كرد: اين هفته  فرصت مناسبي است تا پيوند بين مردم و مسئولين مستحكم تر شود .

وي گفت: در اين هفته بايد مردم را در جريان خدمات و عملكرد نظام و دولت قرار داد و از  مشاركت آن ها در جهت پيشبرد بهتر امور بهره جست .

دبير ستاد بزرگداشت هفته دولت در خاتم از شهيدان رجائي و باهنر به عنوان الگو و سرمشق مثال زدني براي دولتمردان  نظام جمهوري اسلامي نام برد و اظهار داشت : آن بزرگواران با سعه صدر، ايمان ، ايثار و از خودگذشتگي ، صداقت  و تلاش مداوم  خدمات ماندگاري را از خود به يادگار گذاشتند .

رنجبر با بيان اينكه همزمان با فرا رسيدن هفته دولت برنامه هاي متنوعي در اين شهرستان به مرحله اجرا درمي آيد، تصريح كرد: افتتاح بیش از 45 طرح کوچک و بزرگ عمرانی ، برگزاری مراسم عصر شعر در شهر های هرات و مروست به مناسبت هفته دولت و میلاد خجسته حضرت معصومه (س) ، تجلیل از کارمندان نمونه دستگاه های اجرایی شهرستان از جمله این برنامه هاست .

وي ادامه داد : غبار رویی گلزار شهدا ، برگزاری مسابقات ورزشی (کوهپیمایی ، والیبال و فوتسال ) ، برگزاری جلسه پرسش و پاسخ با مسئولین و مردم ، برگزاری نشست خبری با حضور مسئولین و اصحاب رسانه ، پارچه نویسی و نصب بنر به مناسبت هفته دولت در سر درب ادارات و سطح شهرستان  نیز از دیگر برنامه‌های تدارک دیده شده به مناسبت هفته دولت در شهرستان است که اجرایی می‌شود.

دبیر ستاد گرامیداشت هفته دولت در خاتمه اضافه کرد: برپایی نمایشگاه عملکرد هر اداره در محل آن اداره ، چاپ ویژنامه عملکرد یکساله دولت در شهرستان خاتم از طریق نشریه محلی آوای خاتم ، برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری در سطح شهرستان ، برپایی نمایشگاه کتاب به مناسبت هفته دولت در سطح شهرستان ، تجلیل از بانوان هنرمند شهرستان ، ارائه گزارش دولت از طریق تریبون در نماز جمعه توسط فرماندار شهرستان و عضویت رایگان در کتابخانه های عمومی شهرستان خاتم ازسایر برنامه‌های گرامیداشت هفته دولت است.

 

 آدرس کوتاه :