میزان بارش های برف و باران در شهرستان خاتم اعلام شد

توسط رئیس اداره هواشناسی خاتم؛

رئیس اداره هواشناسی شهرستان خاتم در   گفت وگو با روابط عمومی فرمانداری خاتم با اشاره به میزان بارش های برف و باران در شهرستان خاتم گفت: از آغاز بارش ها تاکنون بیشترین بارش را در استان یزد ، دهستان کرخنگان داشته است.

"احمد قنبری"  گفت: براساس گزارش های رسیده به هواشناسی دهستان کرخنگان با بارش ۳۶ سانتیمتر برف و معادل ۲۴٫۵ میلیمتر آب حاصل از برف و باران بیشترین بارش را از آغاز بارش ها تا کنون داشته است.

قنبری همچنین با اشاره به بارش های دیگر نقاط شهرستان گفت: بخش چاهک ۱۵٫۳ میلی متر ، شهر هرات ۸ سانتیمتر برف و ۱۶٫۴ میلی متر آب حاصل از بارش برف و باران ، بخش مروست یک سانتیمتر برف ۱٫۶ میلیمتر باران ، توتک ۱۴ سانتیمتر برف و ۱۵ میلیمتر باران ، چنار ناز ۵ سانیمتر برف و ۸٫۵ میلیمتر باران و خوانسار۱۶٫۴ میلی متر بارش داشته اند.

رئیس اداره هواشناسی شهرستان خاتم از سامانه بارشی که روز گذشته وارد شهرستان شده خبر داد و خاطر نشان کرد: فعالیت این سامانه تا ساعت‌های پایانی امروز سه شنبه ۱۷ دی‌ماه ادامه خواهد داشت.

قنبری همچنین در پایان وضعیت جوی شهرستان خاتم را طی امروز و فردا ابری و کاهش دما پیش‌بینی کرد و اظهار داشت: در ۲۴ ساعت آینده وضعیت جوی ابری و گاهی وزش شدید باد و در بعضی ساعات بارش پراکنده و در اواخر وقت کاهش ابر و کاهش دما و بعضی ساعات مه آلود پیش بینی می شود.