شناسه : 7083170


امام جمعه هرات خاتم با گراميداشت هفته دولت خاطر نشان كرد: شهيدان رجائي و باهنر الگوي خوبي براي دولتمردان نظام اسلامي هستند .

به گزارش روابط عمومي فرمانداري خاتم، محمد رضائي در خطبه هاي اين هفته نماز جمعه اظهار داشت: خدمت صادقانه به مردم ، دين داري ، ايمان و اخلاص از وي‍ژگيهاي بارز اين شهيدان عزيز بود .

وي افزود: آن بزررگواران براي رضاي خدا، خدمت به مردم را سر لوحه كار خود قرار دادند و عاقبت در همين راه جان خود را نثار كردند .

خطيب جمعه هرات خاتم در بخش ديگري از سخنانش تصريح كرد: وحشت دشمنان انقلاب اسلامی از صفوف مستحکم نماز جمعه است و با تبلیغات می خواهد مانع حضور نمازگزاران شود.

 رضائي به بیان اهمیت غذاهای حلال  در زندگی پرداخت و اظهار داشت : مصرف غذاهای مشکوک و حرام باعث تاثیر گذاری در نسل آینده است .

امام جمعه هرات افزود:انسان یک موجود خود مختار است و می تواند خوب و بد را تشخیص دهد و همیشه سعی می کند  بهترین راه را برای خود انتخاب کند .

رضائي ادامه داد: جنگ دشمن در حال حاضر به صورت فیزیکی نمی باشد وحشت دشمن از این صفوف مستحکم نماز جمعه است و به همین دلیل با تبلیغات زیاد و ایجاد تفرقه در صد آن است که مانع آمدن نمازگزاران شود .

وي با بيان اينكه مردم ایران آگاه و با بصیرت هستند و تمام نقشه های آنان را بر آب می کنند خاطر نشان کرد : شیعیان امروز باید صفات شیعیان دوران امام صادق (ع) را دارا باشند و از دشمن واقعی دین مبین اسلام که همان وهابیون هستند دوری کنند .

رضایی شیعه را در زمان امام محمد باقر (ع) قدرتمند توصیف کرد و گفت : موقعیت شیعیان در زمان امام پنجم بسیار قوی بود و این ادامه داشت تا زمان امام صادق (ع) و آن امام بزرگوار توانست چهار هزار شاگرد تربیت و به اسلام معرفی کند .

 آدرس کوتاه :